Hakkımızda

Firmamız, İleri seviye güvenlik teknolojileri üzerine faaliyet göstermektedir, Konusunda genç, dinamik, eğitimli ve uzman kadrosuyla profesyonel seviye de elektronik dijital sistemlerinin satış ve servis faaliyetlerini yürütmektedir.

Firmamız günümüz zorlu piyasa koşullarının maliyet ve profesyonellik kavramlarını dikkate alarak rekabetçi bir anlayış ile faaliyetlerini yürütmektedir. Kısaca faaliyet alanlarımız şu şekildedir;

– Güvenlik Kamera Sistemleri,
– Hırsız Alarm Sistemleri,
– Adresli, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri,
– Network-Ağ Mimarisi Planlama ve Yapısal Kablolama-Sonlandırma Hizmetleri,
– Ağ Güvenliği-Firewall Kurulum ve Yapılandırmaları,
– Müzik Yayın ve Anons Sistemleri,
– Personel Devam Kontrol Sistemleri Kurulum ve Puantaj Alt Yapısı,
– Storage ve Cloud Sunucu Kurulumları ve Teknik Hizmetleri,
– Proje Bazlı Kurumsal Firma Yönetim Programları Kodlama( C++, C#, Visual Basic, Pascal, Delphi, Php, MySQL )- Noktadan noktaya cloud streaming yayın aktarma sistemleri,
– Kablosuz Görüntü ve Ses Aktarım Hizmetleri,- Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri

Firmamız; ” Kaliteli Hizmet, Koşulsuz Memnuniyet ” ilkesi ile talep edilen hizmete bağlı olarak işyeri veya konutun fiziki özelliklerine göre projelendirme yapar ve sistem için gerekli en uygun donanımları müşterisinin hizmetine sunar.

Elektronik Güvenlik ve otomasyon Sistemlerinin, günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp olmazsa olmaz boyutunda bir gereklilik olduğunun bilincinde olan firmamız; müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır.